Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat

  1. Anasayfa
  2. Hizmetlerimiz
  3. Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat firmaları evini taşımak isteyenlerin ilk aklına gelen isimlerdir. Bu firmalar yorulmadan, eşyalarınıza zarar vermeden, zamandan ve enerjiden tasarruf etmenizi sağlar. 

 

Firmamız Has Uzman Nakliyat, 25 yılı aşkın süredir evden eve taşımacılık hizmeti vermektedir. Firmamız bölgede ki en geniş araç filosuyla si değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Ayrıca yeni nesil asansörlü eşya taşıma aracımız ile eşyalarınıza hiç bir zarar gelmeden eşyalarınızı taşıyoruz.

 

Paketleme ve taşıma sırasında eşyalarınızın zarar görmemesi için deneyimli ve güvenilir bir evden eve nakliyat firması ile çalışmanız gerekir. Bu nedenle referansı güçlü ya da daha önce deneyimlerinden faydalanabileceğiniz bir yakınınızdan fikir almanız önemlidir.

Has uzman nakliyat, deneyimli kadrosu ile eşyalarınızı özenle tek tek paketler, güvenle taşır ve eşyalarınıza zarar vermez. Dilerseniz de eşyalarınızı sigortalıyoruz.

 

 

Hatay Evden Eve Nakliyat Firmaları

Hatay'da çok fazla evden eve nakliyat firması vardır. Bu firmalardan bir çoğu evden eve nakliyat sektöründe isim yapmış ve belli kalitesi olan firmalardır. 

 

 

Evden Eve Nakliyat Firmasını Neye Göre Seçmeliyim?

Bu kadar çok firmanın olduğu bir ortamda iyi ve kötü firmaları birbirinden ayırmak biraz zor olabilir. Verdiği sözleri tutmayan ve sizleri taşınma sırasında mağdur edebilecek firmalarında olduğunu unutmayın. Bu tür firmalardan zarar görmemek için daha önce kalitesini kanıtlamış, referanslarından tam not almış ve güvenebileceğiniz firmalar ile çalışmaya dikkat etmelisiniz.

 

 

Çalışmak istediğiniz firmanın adını daha önce duydunuz mu?

Hatay gibi küçük illerde ve ilçelerinde en iyi referans yöntemi tavsiyedir. Evinizi taşıtmak istediğiniz firmayı daha önce tanıdıklarınızdan duydunuz mu? Evden eve firması ile ilgili en doğru bilgiyi tanıdıklarınızdan alırsınız.

 

 

Ücretsiz keşif isteyin

Nakliyat firmasının evinizi taşımadan önce eşyalarınızı görmesi gerekir. Mutlaka firmadan eşyalarınızı görmesi için ücretsiz keşif talebinde bulunun. Bu isteğinizi karşılayan ve buluşmaya zamanında gelen bir nakliye firması ile çalışmaya özen gösterin.

 

Evden eve nakliyat firmalarının hemen hemen hepsi aynı iş prensibi ile çalışmaktadır. Önce sizlerden gerekli bilgiler alınır ve taşınacak eşyaları görmek için size randevu verilir. Eşyalar görüldükten sonra bir taşınma planı hazırlanır. Taşınma günü personellerimiz eşyalarınızı paketler ve yeni adresinize taşınma işleminiz gerçekleştirilir.

 

Ücretsiz Keşif İçin Hemen Ara

 

 

Asansörlü nakliye aracı olan firmaları tercih edin

Eviniz kaçıncı katta olursa olsun eşyalarınız mutlaka asansörlü araç ile taşınmalıdır. Asansörsüz taşınan eşyaların merdivenlerde ya da taşınma sırasında hasar görme ihtimali çok yüksektir. Kıymetli eşyalarınızın zarar görmemesi için anlaştığınız evden eve nakliyat firmasının mutlaka asansörlü nakliye aracı olmasına dikkat edin.

 

Asansörlü evden eve nakliyat hakkında daha fazla bilgi için tıklayın

 

Personeller hakkında bilgi alın

Eşyalarınızı taşımak için kaç kişi gelecek?

Personeller mobilya ya da beyaz eşya konusunda deneyimli mi?

Demonte olarak taşınacak olan eşyalarınızın özenle sökülüp paketlendikten sonra tekrar monte edilmesi gerekir. Bu işlem sırasında eşyalarınızın zarar görmeyeceğinden emin olmak adına personellerin deneyimi hakkında bilgi almak isteyin.

 

 

Eşya paketleme işlemine dikkat edin

Küçük ya da büyük parçaların özenle paketlenmesi taşıma sırasında zarar görmelerini engeller. Kullanılan paketleme malzemesinin yeterinde dayanıklı olduğundan emin olun.

Has Uzman Nakliyat hakkinda
Hatay Evden Eve Nakliyat

Antakya evden eve taşımacılık hizmeti, Hatay asansörlü evden eve nakliyat, deneyimli kadro ve sigortalı taşımacılık. Antakya evden eve taşımacılık fiyatları hakkında bilgi almak için tüm iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz.

Hatay Evden Eve Nakliyat Antakya Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Hizmet Bölgelerimiz
Has Uzman Nakliyat Adres
İletişim Bilgileri

Adres : General Şükrü Kanatlı Mahallesi Hakkı Dede Beyoğlu Sokak 38 31030 Antakya / HATAY

Gsm : +90 (539) 726 8799

Telefon : +90(326) 213 87 90

E-Mail : info@hasuzmannakliyat.com

Has Uzman Nakliyat Sosyal Medya
Sosyal Medya

Firmamızın sosyal medya hesaplarını takip edin. Hakkımızda en son gelişmeler sosyal medya hesaplarımızda.

WhatsApp'tan Yaz
Ara